icon-praca

Kancelaria poszukuje studentów III – V roku prawa do stałej współpracy.

Zadania:

  • aktywne wsparcie zespołów pod kierownictwem radcy prawnego w bieżących czynnościach związanych z prowadzeniem spraw klientów Kancelarii,
  • wyszukiwanie materiałów, orzecznictwa i innych informacji niezbędnych do sporządzania analiz oraz projektów opinii i dokumentów;
  • redakcja i tłumaczenie dokumentów, opracowywanie pism sądowych,
  • badanie akt sprawy
  • sporządzanie prasówek z dostępnych serwisów internetowych.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności 3-4 dni w tygodniu – z możliwością dostosowania,
  • znajomości prawa wynikającej z toku studiów, w tym szczególnie dobrej znajomości prawa cywilnego, mile widziana znajomość prawa administracyjnego, energetycznego i handlowego,
  • biegłego posługiwania się środowiskiem MS Office oraz programami prawniczymi (LEX, Legalis),
  • odpowiedzialności, sumienności i umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość innych języków.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pozyskanie specjalistycznej wiedzy w zakresie prawa energetycznego, handlowego i cywilnego,
  • zdobycie umiejętności niezbędnych w codziennej pracy radcy prawnego i adwokata, w szczególności kreatywnego spojrzenia na prawo, konstruowania umów, realizacji procesów inwestycyjnych,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (umowa zlecenie lub umowa o dzieło).

Aplikacje proszę przesyłać na adres biuro@bww-kancelaria.pl.